Kwesta SKC

Dzisiaj 1 listopada 2019 r. w dniu Wszystkich Świętych, wolontariusze Szkolnego Koła CARITAS, jak anioły fruwali na cmentarzu i zbierali dary serca na rzecz Hospicjum im. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Koszalinie. Dzielnie kwestowali: Klaudia Larek, Karolina Sierszyńska, Kacper Stasica, Paulina Mallek, Zuzanna Lewandowska, Miłosz Protosiewicz i Edytka Żyszkiewicz. Wolontariusze pod opieką Pani Ani Zajączkowskiej-Żyszkiewicz, ofiarowali swój czas, uśmiech, kolejny raz bezinteresownie działali na rzecz Hospicjum, z którym praktycznie się zaprzyjaźniliśmy. Prowadzimy wiele akcji na rzecz podopiecznych i pracowników Hospicjum. Bardzo dziękuję wszystkim darczyńcom, niech dobry Bóg po stokroć wynagrodzi, dziękuję też rodzicom wolontariuszy, którzy dowieźli swoje pociechy na cmentarz i zabrali po akcji ;-). Wspaniałe, też były rozmowy i zwierzenia z niektórymi ofiarodawcami. To był święty czas.