Przejdź do treści

SP3 Koszalin

Szkoła Podstawowa nr 3 im ks. Jana Twardowskiego w Koszalinie

MISTRZOSTWA POWIATU W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 27.03.2015r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Reprezentacja naszej szkoły składała się z 3 dziewcząt i 4 chłopców. Dystans dla dziewcząt wynosił ok. 600m. po trudnym pagórkowatym terenie.

Nasza najlepsza zawodniczka Wiktoria Ryncewicz z klasy Vb zajęła 7miejsce. To duży sukces ponieważ Wiktoria startowała jako piątoklasistka z przeciwniczkami z klasy szóstej.

Chłopcy mieli dłuższy dystans – ok. 800m również w zróżnicowanym górzystym terenie. Leonard Maruszewski z klasy VIb wygrał swój bieg wyprzedzając kolejnego zawodnika o ok. 20m!!! Popularny w szkole Leon zwyciężył z zawodnikami szkoły sportowej co było ogromną niespodzianką. Tym wynikiem zapewnił sobie start w Finale Wojewódzkim indywidualnych Biegów Przełajowych, który odbędzie się 14.04.2015r. w Gryfinie. Życzymy dalszych sukcesów w rywalizacji z najlepszymi w województwie!