Organizatorzy

  1. Zespół Szkół Nr11 im. ks. J. Twardowskiego w Koszalinie, ul. Jabłoniowa 23
  2. MKKS „ŻAK” Koszalin

 

Termin.

2 czerwca 2014r. godzina 1600

 

Miejsce

Zespół Szkół Nr11 im. ks. J. Twardowskiego w Koszalinie, ul. Jabłoniowa 23.

 

 

Wyniki i sprawozdanie

Żaczki młodsze – chłopcy z klasy IV i młodsi (ur. 2003 i młodsi)

I miejsce – PEPSI (Jakub Szulc, Jakub Płecha, Bartek Cieśliński)

II miejsce – ŻAK KOSZALIN – (Szymon Borowski, Filip Dojnikowski, Miłosz Nowe)

III miejsce – MKKS (Dominik Zazulak, Alex Pawełczyk, Kacper Maliszewski)

Żaczki – chłopcy z klasy V (ur. 2002)

I miejsce – PREDATORZY – (Aron Wojciechowicz, Dominik, Piotrowicz, Leonard Maruszewski)

II miejsce – DRUŻYNA ACTIMELA – (Igor Wepryk, Marcel Grabia, Hubert Kochaniewicz)

III miejsce – FC BASKET (Jakub Bieliński, Kacper Wołoszyński, Nikodem Kilian, Kacper Jankowski)

Młodzicy – chłopcy z klasy VI (ur. 2001)

I miejsce – BEZ NAZWY (Paweł Iwanisik, Michał Wirkus, Aleksandra Smoła)

II miejsce – CZYSTE KACZKI – (Hubert Pawlak, Alan, Skuza, Mikołaj Lubera, Karol Nowakowski)

III miejsce – FDW – (Daniel Naszewski, Filip Błoński, Wiktor Jaśkiewicz)

                Do turnieju zgłosiło się 9 drużyn z 4 szkół. W jednej drużynie chłopięcej była również jedna dziewczyna. Dwie drużyny stanowili III-klasiści, czyli zawodnicy młodsi o 1 rok od najmłodszej kategorii wiekowej. Łącznie w turnieju udział wzięło 35 chłopców i jedna dziewczyna. Dzięki słonecznej pogodzie turniej odbył się na salach sportowych oraz na boiskach zewnętrznych obiektów sportowych Zespołu Szkół Nr 11 w Koszalinie. Dzięki Kapela-Automaty każdy uczestnik miał zapewnioną wodę mineralną.

                Mecze sędziowali uczniowie Gimnazjum Nr3 w Koszalinie. Zmaganiom młodych koszykarek i koszykarzy przyglądali się trenerzy oraz licznie przybyli rodzice. Za zajęcie miejsc I-III zawodnicy otrzymali medale oraz pamiątkowe dyplomy. Na zwycięzców czekały koszulki i inne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów. Przez cały czas turnieju obecna była opieka medyczna, którą zapewniła Grupa Ratownictwa PCK. Fundatorami nagród byli: Urząd Miasta Koszalina, MKKS ŻAK Koszalin, Kapela Automaty, Radio Koszalin i IMW Reklama Serwis.  

                                                                                                              Ze sportowym pozdrowieniem

                                                                                                                              Dariusz Krajewski