WRZUĆ SŁODZIAKA DLA DZIECIAKA ORAZ ŚWIĄTECZNEGO PRZYSMAKA

Biblioteka po raz kolejny zaprasza do udziału w akcji WRZUĆ SŁODZIAKA DLA DZIECIAKA ORAZ ŚWIĄTECZNEGO PRZYSMAKA.

Razem ze Stowarzyszeniem Mama w Mieście Koszalin biblioteka szkolna  organizuje  świąteczną zbiórkę.

Zbieramy nowe gry, książki, puzzle, artykuły papiernicze, słodycze.

Zebrane rzeczy zostaną przekazane Stowarzyszeniu Mama w Mieście Koszalin, które przygotuje paczki dla dzieci

Zbiórka w bibliotece szkolnej do 9.12.2019.

Dnia 9 grudnia zakończyła się w bibliotece akcja WRZUĆ SŁODZIAKA DLA DZIECIAKA ORAZ ŚWIĄTECZNEGO PRZYSMAKA organizowana razem ze Stowarzyszeniem Mama w Mieście Koszalin.
Do akcji przyłączyły się 32 osoby. Dzieci przynosiły: zabawki, gry, puzzle, książki, słodycze, artykuły papiernicze.
Dary zostały przekazane do Sztabu Pomocowego przy Stowarzyszeniu Mama w Mieście Koszalin i trafią do dzieci.
Bardzo dziękujemy za zaangażowanie rodziców i dzieci oraz okazane serce.