Zajęcia wspomagające

Szanowni Rodzice, na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 w szkole planuje się zorganizowanie zajęć wspomagających dla uczniów klas IV – VIII, w okresie od września 2021 r. do dnia 22 grudnia 2021 r.

W związku z powyższym zaplanowano zajęcia dodatkowe z następujących przedmiotów (do wyboru): język polski, język angielski, matematyka, biologia, informatyka, chemia, fizyka.

Zajęcia będą prowadzone w bezpośrednim kontakcie z uczniami, w grupie liczącej co najmniej 10 uczniów (może być to także grupa międzyoddziałowa lub międzyklasowa).
Rodzice/opiekunowie zainteresowani udziałem dziecka w ww. zajęciach składają dyrektorowi szkoły pisemną deklarację uczestnictwa ucznia
w zajęciach wspomagających z danego przedmiotu lub przedmiotów w terminie do dnia 9 września 2021 r. Zajęcia organizowane będą dla chętnych uczniów.