W miniony wtorek dzieci świetlicowe uczestniczyły w imprezie pod hasłem: „Dzień Rodziny”. Występ dedykowany rodzicom zorganizowano z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka i przypadającego 23.06 Dnia Ojca. Świetliczaki śpiewały piosenki i zaprezentowały własne układy taneczne. Elementem humorystycznym była scenka pt. „Dzień z życia rodziny państwa Krówek”. Role odgrywane przez małych artystów bardzo podobały się widowni. Pokazano typowy dzień rodziny, poranny pośpiech, szukanie swoich rzeczy, rozmowy po lekcjach o szkole oraz niezapowiedziany przyjazd szalonej cioci Olci. Rodzina Krówek, w ramach relaksu, uczestniczyła też w teleturnieju, który oczywiście wygrała- wyjazd na zagraniczne wakacje!
Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy tak licznie przybyli (a było ich około 70). W tym przedsięwzięciu brało udział 53 dzieci.
Jak mówią Włosi: „Rodzina to nie jedno, rodzina to wszystko”.
Organizatorami tego przedsięwzięcia byli: inicjator i “ główny reżyser “- koordynator świetlicy, p. Iryna Hołub.
Za muzykę i dźwięk odpowiadał p. Darek Krawiecki i p. Karina Górnaś. Prezenty dla rodziców przygotowała p. Vira Nosyrieva, W roli cioci Olci wystąpiła p. Ola Przybylak. Wychowawcy świetlicy życzą wszystkim przyjemnych, bezpiecznych i rodzinnych wakacji!









