Brązowy Kacper – Mistrzostwa Koszalina w Pływaniu klas drugich.

W dniu 8 czerwca br. odbyły się Mistrzostwa Koszalina w Pływaniu klas drugich dla chłopców. Na dystansie 15 metrów stylem dowolnym startowało 54 uczestników z różnych koszalińskich szkół podstawowych. Fantastycznie zaprezentował się nasz uczeń klasy IIa (wych. Magdalena Kozłowska) – Kacper Dorawa zajmując wysokie 3 miejsce. Kacper uzyskał czas: 11,26sek. i poprawił swój rekord o 0,24 sek. Brawo! Drugim najlepszym pływakiem naszej szkoły okazał się Paweł Głodek z klasy IIb (wych. Justyna Jarecka) zajmując ostatecznie 16 miejsce. Czas Pawła to 12,44 sek. – brawo! Największy postęp uzyskał Borys Tokarz poprawiając swój rekord o 0,58 sek. Super!

Oto wyniki pozostały naszych zawodników:
Krystian Mazur – klasa IIb – czas: 14,89 sek.
Jakub Kneblewski – klasa IIa – czas: 14,92 sek.
Borys Tokarz – klasa IIa – czas: 15,28 sek.

Wszyscy nasi pływacy w nagrodę uzyskują najwyższą ocenę z pływania – celujący – gratulacje!

GALERIA ZDJĘĆ >>>

Opiekun