FESTYN SPORTOWO-REKREACYJNY

W czwartek 7 maja 2015r. klasa czwarta sportowa przygotowała dla młodszych o rok koleżanek i kolegów z klas trzecich pokaz koszykówki przy muzyce oraz festyn sportowo-rekreacyjny. Pokaz koszykówki pozwolił zaprezentować umiejętności koszykarskiej sztuki nabyte podczas rocznej nauki gry w czwartej klasie. Nie zabrakło więc ćwiczeń oswajających z piłką, kozłowania w miejscu i w biegu, podań różnymi sposobami oraz rzutów po zatrzymaniu i z biegu. Dziewczęta i chłopcy z klasy sportowej prezentowali się w nowo zakupionych strojach sprtowych, które ufundowała Pani Agnieszka Mojsiuk przedstawicielka AUTO MOJSIUK – Stare Bielice za co serdecznie dziękujemy!!!

Po pokazie nadszedł czas na rywalizację wśród trzecioklasistów. Starsze koleżanki i koledzy z klasy czwartej wcielili się w rolęsędziów zapisując każdemu uczestnikowi wynik uzyskany w poszczególnych próbach sprawnościowych. A w śród zadań znalazły się: rzut woreczkiem i piłką do celu, skoki przez skakankę, kozłowanie slalomem, bieg wahadłowy, strzał do bramki, chwyt piłki, rzut piłką do kosza, kręgle i sko w dal z miejsca. Rywalizacja toczyła się długo i pod koniec imprezy sędziowie zliczywszy punktację dokonali ogłoszenia wyników. Oto lista 10 zwycięzców:

Dziewczęta:

8. Bastek Damian
  9. Krupa Michał
  10. Piotrowicz Miłosz
Za najlepsze trzy miejsca dzieci otrzymały pamiątkowe koszulki a za dalsze – sportowe opaski na rękę.
Gratulujemy zwycięzcom!

oto link do zdjęć:

zajęcia klasy sportowej na basenie: