Gimnazjada w koszykówce

W dniach 18,19 oraz 21 X odbyły się mistrzostwa miasta Koszalina w koszykówce chłopców. Do rywalizacji przystąpiło siedem zespołów, w tym dwa zespoły Gimnazjum nr 3. Zespół Gimnazjum 3 II poza konkursem.
Nadmienić należy, iż oba zespoły spisały się znakomicie. Pierwszy zespół zajął I miejsce w grupie „A”, natomiast drugi zespół drugie miejsce w grupie „B”. W wielkim finale spotkali się faworyci turnieju Gimnazjum nr 6 i „Nasz Zespół”.

Po emocjach, które sięgały zenitu, zwyciężył zespół Gimnazjum nr 6 40:28. Hala w Trójce pękała w szwach od kibiców. Uczniowie kibicowali naszym koszykarzom, będąc jednocześnie szóstym zawodnikiem na parkiecie. Brawa należą się całej drużynie za chart ducha, wolę walki. Niestety zabrakło trochę szczęścia i być może umiejętności. Ta porażka zdopingowała naszych chłopców do ciężkiej pracy na treningach. Godne uwagi jest to, że oba zespoły awansowały do dalszych gier. W imieniu drużyny dziękujemy za wspaniały doping kibicom. Wielkie dzięki Paniom nauczycielkom Agnieszce Hamerze, Adzie Wiatrowicz za wsparcie mentalne. W następnych grach mając takich kibiców zostawimy „SERCE” na boisku i będziemy walczyć do upadłego. Trenerem zespołów był Sebastian Tałaj a asystentem Pan Bartosz Żyła.
Składy zespołów:
GIMNAZJUM nr 3 I