Gorączka złota

Pani Janina Pędzyńska wraz z koleżankami z pracy odkładała grosiki. Kiedy przeczytała na Facebooku naszej szkoły, że trwa akcja Gorączka złota – zbiórka funduszy na szkolne wyprawki, dożywianie i wsparcie w wyjazdach kolonijnych dzieci z rodzin najuboższych, postanowiła dołączyć się do naszych działań. Rozpowszechniła akcję w swoim miejscu pracy. Wolontariusze naszej szkoły z grupy p. Agnieszki Hamery i uczniowie należący do Szkolnego Koła PCK policzyli te pieniążki. I tak oto okazało się, że w niespełna półtora miesiąca pani Janina wraz ze współpracownikami uzbierali 141 zł 16 gr. DZIĘKUJEMY, PANI JANINO, ZA INICJATYWĘ I WIELKIE SERCE.

Akcja Gorączka złota potrwa do 24 maja. Koordynatorem jest p. Jolanta Dąbrowska.