Impreza lekkoatletyczna Waterrr RUN 2015

Waterrr RUN – ok. 950m

Bieg na dystansie 300m

Bieg na dystansie 33m

Beg na dystansie 33m przez płotki (15cm)

W imprezie wzięły udział całe klasy sportowe IVa i Va oraz wybrani uczniowie klas szóstych. Zawody miały charakter rekreacyjny jednak w poszczególnych konkurencjach wyróżnione były najlepsze osoby. Do grona najlepszych zakwalifikowali się:

Sara Kubiak – bieg na 33m

Martyna Kadylak – bieg na 33m

Alex Pawełczyk – bieg na dystansie 33m

Sztafeta 3x200m kl. IV dz – III m-ce skład: Natalia Cuckarew, Weronika Nowicka, Patrycja Kurasz.

Sztafeta 3x200m kl. IV chł. – III m-ce skład: Piotr Klinkowski, Damian Bastek, Maksymilian Lewandowski

Sztafeta 3x200m chł. kl. V chł. – II m-ce skład: Miłosz Nowe, Szymon Borowski, Alex Pawełczyk

Sztafeta 3x200m dz. kl. VI – I miejsce skład: Wiktoria Ryncewicz, Kaja Kwitowska, Sara Kubiak.

Podczas imprezy dzieci otrzymały pamiątkowe koszulki, medale wodę, oraz owocowe przekąski w postaci bananów, jabłek i gruszek.

Opiekunowie: Bożena Suszyńska, Bartosz Żyła i Dariusz Krajewski.

GALERIA ZDJĘĆ >>>