KLUB WOLONTARIATU

W dniu dzisiejszym 6 wyróżniających się wolontariuszy naszej szkoły wraz z opiekunem Szkolnego Klubu Wolontariusza panią Agnieszką Hamerą wzięli udział w wycieczce do Darłowa zorganizowanej przez Koszalińskie Centrum Wolontariatu. Wycieczka była podziękowaniem dla wolontariuszy za włożony czas, trud, zaangażowanie i pracowitość. W wycieczce wzięli udział wolontariusze ze Szkolnych Kół Wolontariatu z całego Koszalina.
W trakcie wycieczki zwiedziliśmy między innymi Zamek Książąt Pomorskich Muzeum w Darłowie (ekspozycje główne, dziedziniec zamkowy, wieża, izba tortur czarownic),
byliśmy także w parku edukacji i rozrywki „Leonardia” gdzie odbyło się ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek, wspólne gry i zabawy.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego. Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego. Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego.