Mecze towarzyskie naszych koszykarzy z klas sportowych

Mecze towarzyskie naszych klas sportowych.

W sobotę 29.10.2016r. odbył się mecz towarzyski drużyny chłopców SP3 ŻAK (rocznik 2005 i mł.) z drużyną SP5 Koszalin (rocznik 2004 i mł.). Tylko początek meczu był wyrównany. Z każdą minutą nasi chłopcy tracili chęć do gry po udanych akcjach przeciwników. Graliśmy bez polotu i pewności siebie. Być może byłoby łatwiej gdyby grał z nami kontuzjowany Michał Krupa. Czekamy na jego powrót. Wynik zakończył się na 24:82 dla gości. Już planujemy rewanż. Gratulujemy rywalom z SP5 oraz trenerowi Jackowi Czarnocie.

Skład naszej drużyny:
  1. Igor Krajewski
  2. Kacper Data
  3. Miłosz Piotrowicz
  4. Mateusz Sikora
  5. Piotr Głodek
  6. Gracjan Magdziński
  7. Paweł Połaniecki
  8. Damian Bastek
  9. Maks Lewandowski
  10. Paweł Wichliński
  11. Damian Zelig

Po tym meczu odbył się już drugi sobotni mecz chłopców z rocznika 2006 i mł. Kapitanami zespołów zostali: Łukasz Wiśniewski i Kamil Pełkowski, którzy wybrali wwoje nowe drużyny. Drużyna Łukasza to “fioletowi” a drużyna Kamila to “pomarańczowi”. Obie drużyny rywalizowały przez całe cztery kwarty na podobnym wyrównanym poziomie. Pod koniec 3 kwarty Łukasz popisał się celnym rzutem z połowy boiska w ostatniej sekundzie meczu. Brawo Łukasz! Mecz zakończył się wynikiem 47:36 dla drużyny “fioletowych”.

Składy drużyn:

“fioletowi”:
  1. Łukasz Wiśniewski
  2. Paweł Połaniecki
  3. Filip Paprocki
  4. Paweł Głodek
  5. Łukasz Siedlecki
  6. Maks Lewandowski
“pomarańczowi”:
  1. Kamil Pełkowski
  2. Filip Kasprowiak
  3. Tymek Witkowski
  4. Tymek Mularski
  5. Patryk Jarocki
  6. Filip Krajewski

GALERIA ZDJĘĆ >>>

Do zobaczenia na kolejnym meczu.
Dariusz Krajewski