Przejdź do treści

SP3 Koszalin

Szkoła Podstawowa nr 3 im ks. Jana Twardowskiego w Koszalinie

Mistrz z Trójki

W dniu 8.06.2016 odbyły się finały wojewódzkie w lekkiej atletyce w Goleniowie. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów. Spisali się znakomicie. Uczeń klasy IIIA  Michał Sidełko w rzucie oszczepem i Krystian Zymek z klasy IIIB w biegu na 100 metrów.

Michał spisał się wspaniale. Wygrał zawody bezapelacyjnie i zdobył tytuł Mistrza Województwa. Michał Sidełko to nie tylko dobry sportowiec, ale także uczeń, który osiągnął wysokie wyniki na koniec trzeciej klasy. Jesteśmy dumni i mamy nadzieję, że pójdzie w ślady naszej absolwentki, olimpijki Małgorzaty Hołub.

Krystian Zymek walczył ambitnie i zajął czwarte miejsce przegrywając medal o 0,03 sekundy.

Opiekunem młodych sportowców był pan Sebastian Tałaj. Gratulujemy i życzymy sukcesów sportowych.