“Moja Mała Ojczyzna” rozstrzygnięcie konkursu

Rozstrzygnięcie powiatowego konkursu “Moja Mała Ojczyzna” realizowanego w ramach międzynarodowego projektu Piękna Nasza Polska Całą

W czwartek 08.11.2018 r. po Akademii zorganizowanej z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości swoje głosy na dostarczone prace oddali rodzice, dziadkowie uczniów i zaproszeni goście. W poniedziałek dnia 12.11.2018 specjalnie powołana komisja oddała głosy na prace najbardziej zgodne z tematyką konkursu. Rozstrzygnięcie konkursu jest sumą punktów przyznanych w głosowaniu.W każdej kategorii wyróżniono I miejsce oraz II i III.

Z przyjemnością informujemy, że zwycięzcami konkursu są:
KLASY I
I miejsce Marika Pilarska
II miejsce Zuzanna Chrystofiak
III miejsce Alicja Sienkowska
SP 3 Koszalin
KLASY II
I miejsce Radosław Giergiel
SP Szczeglino
II miejsce Bartosz Olchowski
III miejsce Dominik Klusek
SP 3 Koszalin
KLASY III
I miejsce Maja Kowalczyk
SP Biesiekierz
II miejsce Sandra Skowrońska
SP Polanów
III miejsce Apolonia Polak
SSP Koszalin
Zwycięzcom bardzo gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Jednocześnie informujemy, że nagrody książkowe i dyplomy będą rozesłane do szkół do końca miesiąca.