Osieczna – Turniej minikoszykówki chłopców z klasy IV-tej sportowej

W grudniu nasi chłopcy z klasy IV-tej sportowej byli na turnieju minikoszykówki w Osiecznej koło Leszna. Zagraliśmy tam 4 mecze z czego dwa wygraliśmy i dwa przegraliśmy. Wygraliśmy z drużynami ze Swarzędza i Osiecznej – mimo, że grało tam 2 chłopców starszych a przegraliśmy z drużyną z Leszna (grali tylko w szóstkę) oraz ze starszą drużyną z Osiecznej (V klasa). W konsekwencji zajęliśmy III miejsce zdobywając puchar widoczny na zdjęciu. Kolejny wyjazd szykuje się w marcu – do Szczecinka. Gratulujemy młodym koszykarzom.

Ciekawostka – podczas pobytu na turnieju mecze naszych podopiecznych były transmitowane na żywo w przekazie on line – to znaczy, że rodzice będąc w Koszalinie mogli śledzić na żywo przebieg spotkań. To było pierwsze w historii naszej szkoły  tego typu przedsięwzięcie. Cieszymy się z udanego pomysłu. Oczywiście przy okazji składam serdeczne podziękowania dwójce rodzicom, dzięki, którym było to możliwe. Były to: mama Patryka Jarockiego oraz Kamila Pełkowskiego. Dziękuję też Panu Maciejowi Kamieniarzowi z zrobienie zdjęć z wydarzenia.

Oto skład drużyny:
  1. Wiśniewski Łukasz
  2. Paprocki Filip
  3. Krajewski Igor
  4. Klaman Mateusz
  5. Kamieniarz Aleksander
  6. Pełkowski Kamil
  7. Jarocki Patryk
  8. Witkowski Tymek
  9. Połaniecki Paweł
  10. Kasprowiak Filip
  11. Kowalewski Bartek
  12. Krajewski Filip

GALERIA ZDJĘĆ >>>

filmy z 2 meczów: “Mecz nr 1 – film-” oraz “Mecz nr 3 – Film” można obejrzeć na kanale You Tube pod hasłem: FOTO DAREK. To są krótkie kompilacje samych udanych akcji – więc życzę miłego oglądania.

Dariusz Krajewski