Paczuszka dla Maluszka

Kolejna akcja Szkolnego Koła CARITAS im. św. Jana Pawła II Paczuszka dla Maluszka

W niedzielę 3 grudnia 2023 r. stanęła w wiatrołapie naszej szkoły piękna, żywa choinka, ozdobiona bombkami z logo akcji Paczuszka dla Maluszka i z tyłu wypisanymi potrzebnymi artykułami. Każdy kto chce pomóc dzieciom i ich Mamom z Domu Samotnej Matki może taką bombkę zabrać do domu, a potem przynieść paczkę z darami. Akcja trwa od 3 grudnia 2023 r. do 6 stycznia 2024 r. Najbardziej potrzebne są pieluchy jednorazowe w rozmiarze 3 i 4; chusteczki nawilżane, środki do pielęgnacji dzieci, środki piorące do dziecięcej odzieży, musy owocowe, kaszki, desery, obiadki dla dzieci. Można też coś przynieść dla Mam przebywających w Domu Samotnej Matki. Bardzo dziękuję Panu Krzysztofowi Dzietczykowi, który w tym roku podarował choinkę na rzecz akcji.

Anna Zajączkowska-Żyszkiewicz opiekun Szkolnego Koła CARITAS im. św. Jana Pawła II.