Parku Owadów gigantów

Klasa II C na Zielonej Szkole 🏕

W dniach 15-16.06.2023 klasa IIc wyjechała do Parku Owadów gigantów w Lubnicy na zajęcia edukacyjne i rekreacyjne połączone z nocowaniem. Mieliśmy bardzo napięty i zaplanowany dzień: zajęcia edukacyjne w terenie, zajęcia decupage, zajęcia paleontologiczne a do tego możliwość korzystania z szeregu atrakcji np.: gokarty, samochodziki, park linowy, ślizgi wodne. Największą atrakcją było ognisko i nocne podchody w parku 😱 pomimo przerażania, podjęliśmy próbę i wyruszyliśmy z latarkami, by przeżyć przygodę. Dla niektórych również to była pierwsza noc poza domem i bez rodziców. Wszyscy byli bardzo dzielni.

Wróciliśmy zadowoleni i zmęczeni 😅

Opiekunami wycieczki byli: wychowawczyni Agnieszka Turowska-Walczak, a także Beata Michalak i Maciej Szewczyk.