Program Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027

Szanowni Państwo,

W związku z próbą uzyskania środków finansowych z funduszy UE, które zaplanowane są na zakup wyposażenia szkoły i pomocy dydaktycznych (w tym monitorów multimedialnych do klas) proszę, aby Państwo umożliwili uczniom wypełnienie ankiety znajdującej się pod adresem:

Wypełnienie tych ankiet jest niezbędnym elementem diagnozy, która umożliwi nam przygotowanie wniosku o dofinansowanie w ramach Działania 6.9 Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027 dot. kształcenia ogólnego. Nie mieliśmy wpływu na kształt ankiety, jest ona narzucona przez instytucje decydujące o przydzieleniu środków finansowych.

Ankiety wypełniają uczniowie, którzy skończyli 9 rok życia.

Musimy mieć wysłanych 300 ankiet!!!

Jest zatem bardzo ważne Państwa wsparcie. Ankieta będzie aktywna do końca czerwca. Proszę o bezzwłoczne jej wypełnienie przez uczniów.

Dziękujemy serdecznie.