PRZEDSZKOLAKI W SZKOLE

W dniu 29.04.2015r. (środa) w naszej szkole gościliśmy najstarszą grupę przedszkolaków z Przedszkola nr22 w Koszalinie pod opieką Pani Karoliny Krupy – absolwentki klasy sportowej naszej szkoły sprzed kilku lat.

Dzieci brały udział w zajęciach sportowych w ramach realizacji programu usportowienia przedszkolaków. Tematem zajęć była siatkówka. Zajęcia poprzedziła rozgrzewka w formie zabawowej po czym przystąpiliśmy do ćwiczeń z piłkami. Dzieci były już przygotowane do czekających ich zadań i znały podstawowy sposób chwytania i rzucania piłką. Po doskonaleniu tych elementów przyszedł czas na mecz w “rzucankę siatkarską”. Każdy starał się pokazać z jak najlepszej strony. Mecz skończył się wynikiem 25:23 dla jednej z drużyn. Po meczu obie drużyny złożyły sobie podziękowania w myśl zasady: “Wygrywaj bez pychy i przegrywaj z honorem”.

Na zakończenie zajęć wszyscy wspólnie podrzucili piłki do góry i wspólnym okrzykiem pożegnali się. Nie zabrakło tradycyjnego poczęstunku jabłkiem – symbolem naszej szkoły.

Zajęcia prowadził Dariusz Krajewski.

GALERIA ZDJĘĆ >>>