SMOK mecz towarzyski

W sobotę 8 grudnia 2018r. w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 odbył się mecz towarzyski w minikoszykówce chłopców w ramach programu SMOK. Chłopcy z roczników 2008 i 2009 rywalizowali z drużyną SP 5 w Koszalinie. Meczowi towarzyszyli licznie zgromadzeni kibice – rodzice, dziadkowie i rodzeństwo. Dla większości chłopców był to pierwszy mecz w życiu. Temu doświadczeniu towarzyszyła duża dawka emocji. Wynik poza początkową fazą meczu oscylował wokół remisu. Końcowy wynik 28:26 dla naszej drużyny wcale nie gwarantuje kolejnego sukcesu w rewanżu. Duże słowa uznania należą się drużynie przyjezdnej, która grała przecież na nowej nieznanej sobie sali. Brawa dla wszystkich uczestników tego wydarzenia!

Oto skład naszej zwycięskiej drużyny:

Nowakowski Sebastian
Sufried Jakub