Przejdź do treści

SP3 Koszalin

Szkoła Podstawowa nr 3 im ks. Jana Twardowskiego w Koszalinie

SREBRNA ALICJA

W dniu 6 czerwca odbyły się Mistrzostwa w pływaniu klas trzecich dziewcząt. Startowało 39 dziewczynek z koszalińskich szkół. Zawody odbyły się na basenie ZOS przy ul. Głowackiego w Koszalinie.

Naszą szkołę pod opieką Dariusza Krajewskiego reprezentowały trzy dziewczęta:

Alicja Ostrowska
Klaudia Siuda
Viktoria Dobosz

Każda z dziewcząt poprawiła swój wynik dotychczasowy płynąc na dystansie 10 metrów. Najlepiej z naszych zawodniczek wypadła Alicja Ostrowska zajmując ostatecznie 2 miejsce z wynikiem 11,06 s. Brawo ALA!!! Koleżanki dużo nie ustąpiły Alicji – Klaudia Siuda z wynikiem 11,68 s. zajęła 5 miejsce a Viktoria Dobosz z wynikiem 12,22 – zajęła miejsce 8. Brawo brawo brawo!!!

Wszystkie nasze zawodniczki uplasowały się w pierwszej dziesiątce miejsc nagradzanych dyplomem. Jeszcze raz składamy gratulacje i życzymy powodzenia w kolejnych startach.