Srebrna drużyna minikoszykówki chłopców 2017!!!

9 lutego 2017r. zdobyliśmy srebrne medale w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce chłopców. Rozegraliśmy pięć spotkań w cztery dni. Drużynę stanowili chłopcy z klas sportowych: VIa i Va. Już dawno nie uzyskaliśmy tak wysokiego miejsca. Ostatnimi laty kończyło się tylko na trzecim. Prowadzone szkolenie chłopców w kierunku koszykówki odnosi rezultaty. Należy dodać, iż trzon drużyny stanowili chłopcy z klasy młodszej Va a graliśmy z przeciwnikami z klas szóstych. Tym bardziej należą się słowa uznania. Przegraliśmy tylko jeden mecz z gospodarzami turnieju SP10 i to tylko różnicą 3 punktów. Dzięki zdobyciu tytułu v-ce mistrza Koszalina uzyskaliśmy awans do kolejnego rejonowego etapu rozgrywek IMS w minikoszykówce.

Oto wyniki poszczególnych spotkań:
SP3 – SP5                 31:16

14. Wichliński Paweł
  15. Lewandowski Maksymilian
Trener: Dariusz Krajewski

Jeszcze raz duże brawa i gratulacje!!! Życzymy sukcesów w kolejnym etapie rozgrywek.