„Trzymaj Formę” – Dzień Sportu – Integracja klasy IVa.

Termin: 17.10.2015r.

Miejsce: sale gimnastyczne naszej szkoły

W ramach Programu: „Trzymaj Formę” w sobotę do szkoły przyszło 13 uczniów z klasy IVa ale z rodzeństwem i rodzicami było nas 20 osób. W planach mieliśmy klasowe „PODCHODY” ale pogoda nie pozwoliła nam wyjść na zewnątrz dlatego zmieniliśmy koncepcję zajęć i ku radości wszystkich postanowiliśmy przeprowadzić „Dzień Sportu – Integracja klasy IVa”.

Rozpoczęliśmy na sali gimnastycznej z matą JUDO gdzie odbyła się rozgrzewka w formie zabawowej a później była gra rzutna „Zbijany”. Wszyscy aktywnie brali udział w grach także rodzice. Wśród nas byli obecni rodzice: mama i tata Wiktorii Jabłońskiej, Martyny Radacz i Oliwii Mańkowskiej. Na drugiej Sali – „siłowni” każdy mógł popracować nad swoją tężyzną oraz pograć w tenisa stołowego. Kolejna sala gimnastyczna to mecz w mini-siatkówkę a na koniec – duża sala – mecz w mini koszykówkę oraz mini-piłkę nożną. Była to naprawdę wyczerpująca 3-godzinna dawka sportu. Brawo dla wszystkich wytrwałych. Gratuluję i dziękuję dzieciom i rodzicom, którzy wzięli udział w zabawie. Do zobaczenia.

Wychowawca kl. IVa: Dariusz Krajewski

LINK DO ZDJĘĆ >>>