TRZYMAJ FORMĘ – wycieczka rowerowa klasy VA.

Termin: 3.10.2015r

Trasa: SP3 – Obwodnica śródmiejska – boisko „ORLIK” na osiedlu Unii Eurpejskiej – SP3

W sobotę 3 października br. W ramach Programu: „Trzymaj Formę” do szkoły na swoich rowerach przybyło 13 uczniów klasy Va. Łącznie z rodzicami było nas 27 osób! Każdy z uczniów miał kask i kamizelkę odblaskową.

Wycieczkę rowerową prowadziła Pani wychowawczyni: Bożena Suszyńska a zamykał Pan Dariusz Krajewski. Rano niektórzy z nas mięli rękawiczki – tak było zimno a po ognisku mieliśmy na sobie krótkie rękawki. Pogoda dopisała nam – z czego byliśmy bardzo zadowoleni. Trasa był łatwa a im bliżej końca trasy tym każdy bardziej się cieszył. Na miejscu rozpoczęliśmy od meczu koszykówki „Dziewczęta” kontra „Chłopcy”. Po meczu odbyły się dwie gry siatkarskie „W ziemniaka”. Ostatnim meczem był mecz piłki nożnej na prawdziwym „Orliku”. Wszyscy rodzice byli bardzo zaangażowani. Grali w piłkę, kibicowali, przygotowywali ognisko a mama Filipa Lubacza robiła piękne zdjęcia. Oboje z kol. Bożeną Suszyńską cieszymy się z tak licznego udziału uczniów i rodziców w naszej imprezie i zapraszamy na kolejne. Do zobaczenia !!!

LINK DO ZDJĘĆ >>>