Turniej w zbijaka

Wygrywamy Etap okręgowy Turnieju o Puchar Zachodniopomorskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w zbijaka!🏆

We wtorek 18.04.2023r. odbył się w naszej szkole okręgowy etap Turnieju w zbijaka o Puchar Zachodniopomorskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego. Gościliśmy drużyny ze szkół: SP Brojce, SP Karlino, ZSP Polanów SP5 Kołobrzeg i SP3 Koszalin. Rozgrywki odbywały się na dwóch boiskach jednocześnie, mecze były bardzo dynamiczne, emocji nie brakowało a o zwycięstwie w turnieju zadecydowała nawet dogrywka. To nasza drużyna wygrywając w dogrywce tzw. „złotym zbiciem” zajęła I miejsce w rywalizacji. Dzięki temu awansowaliśmy do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 2 czerwca 2023r. w Szczecinie. Brawo dla całej drużyny i dla trenerki: Bożeny Suszyńskiej! Poza rywalizacją organizatorzy zapewnili poczęstunek, pokaz ratownictwa medycznego a ceremonię otwarcia i zamknięcia uświetniły występy taneczne w wykonaniu uczennic naszej szkoły. Po rywalizacji o bezpieczeństwie i aktywności w życiu wspomniała Pani Policjantka. Rozgrywki w zbijaka sędziowały: Anna Zaganiacz oraz Joanna Rybarczyk a w ich pracy pomagały uczennice sportowej klasy 8D.

Kolejność w turnieju:

I miejsce: Szkoła Podstawowa nr 3 w Koszalinie