WIELKI SUKCES NASZEGO UCZNIA, MICHAŁ SIDEŁKO WICE MISTRZEM WOJEWÓDZTWA W RZUCIE OSZCZEPEM.

26 maja odbyły się Mistrzostwa Miasta Koszalina w lekkiej atletyce. Naszą szkołę reprezentowali Michał Sidełko ( rzut oszczepem), Krystian Zymek (100m) i Kacper Bobiński (300m). Michał nie dał szans swoim rywalom i zajął I miejsce Krystian zdobył srebrny medal a Kacper w swojej konkurencji zajął wysokie V miejsce. Michał Sidełko tym samym zakwalifikował się do turnieju wojewódzkiego. W Szczecinie stoczył pasjonującą walkę z kolegą ze Złocieńca. Tym razem górą był jego rywal, ale Michał pobił swój rekord życiowy uzyskując wynik 52,76. Zdobył tytuł WICE MISTRZA WOJEWÓDZTWA W RZUCIE OSZCZEPEM. Michał jest uczniem IIA i za rok także będzie rywalizował w swojej koronnej konkurencji i jesteśmy przekonani, że osiągnie wysokie wyniki. Nadmieńmy tylko, że uczeń jest nie tylko dobrym sportowcem a także uczniem.