Wiosna, ach to Ty!

Rozstrzygnięcie międzyszkolnego fotokonkursu ekologicznego „Wiosna, ach to Ty!” – IV edycja.

W związku z Dniem Ziemi, w auli naszej szkoły została zaprezentowana galeria zdjęć uczniów klas 1 -3, którzy zgłosili swoje prace do konkursu ekologicznego pt. „Wiosna, ach to Ty!”. Tematem przewodnim było ukazanie piękna przyrody w naszym rejonie oraz rozwijanie pasji fotograficznych wśród najmłodszej społeczności szkolnej. W ramach współpracy oraz 100 rocznicy istnienia Lasów Państwowych, fotokonkurs został objęty honorowym patronatem przez Nadleśnictwo Manowo. W dniu 23 kwietnia gościem specjalnym w naszej szkole była Pani Dagny Nowak – Staszewska- st. sp. ds. zagospodarowania lasu i edukacji, rzecznik prasowy Nadleśnictwa Manowo, która dokonała uroczystego wręczenia nagród zwycięzcom, wyróżnionym oraz pozostałym uczestnikom konkursu. Sponsorem nagród w fotokonkursie ekologicznym było Nadleśnictwo Manowo. Bardzo dziękujemy za wsparcie, owocną współpracę i gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Organizatorki konkursu: Agata Kaczmarek, Dorota Anders.