Szanowni Państwo!
Nasza szkoła zakwalifikowała się do programu „Wsparcie na starcie!” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 8.4. Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020. W ramach tego projektu dzieci wskazane przez wychowawców będą mogły uczestniczyć w różnych, bezpłatnych zajęciach, których celem będzie wspieranie ich wszechstronnego rozwoju zgodnie z ich indywidualnymi potrzebami i możliwościami. Wszystkie ścieżki wsparcia (zajęcia) będą odbywały się na terenie naszej szkoły.
W najbliższym czasie zostaną Państwo indywidualnie poinformowani o proponowanych zajęciach dla Państwa dzieci. Warunkiem udziału w nich, będzie wypełnienie dokumentacji potwierdzającej Państwa zgodę. Dodatkowych informacji udziela szkolny koordynator projektu, Pani Justyna Jakubczyk-Gęsicka (sala 13).

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego.