XII Turniej Minikoszykówki o Puchar Dyrektora ZSnr11 w Koszalinie – podsumowanie, wyniki

PODSUMOWANIE

SPRAWOZDANIE Z XII TURNIEJU MINIKOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ NR11

im. ks. J. Twardowskiego

W KOSZALINIE

Termin: 10-11.11.2016

Miejsce: Zespół Szkół nr11 w Koszalinie

Osoby odpowiedzialne: mgr Bożena Suszyńska i mgr Dariusz Krajewski

Uczestnicy turnieju:

Dziewczęta:

1. Mały Kosz” Białogard

2. SP10 Koszalin

3. SP 3 Koszalin

Chłopcy:

1.   SP4 SMOK Koszalin
  2.   A. S. MAŁY KOSZ Białogard
  3.  SP17 SMOK Koszalin
  4. SP 3 SMOK Koszalin
  5. SP3 II SMOK Koszalin P.K.

W turnieju wzięło udział 105 dziewcząt i chłopców trenujących minikoszykówkę. Łącznie wystąpiło 8 drużyn: 3 dziewczęce i 5 chłopięcych. Drużyny rywalizowały systemem każdy z każdym – dziewczęta w roczniku 2004 i mł. a chłopcy w roczniku 2005 i mł.

Wszystkich uczestników XII Turnieju Minikoszykówki o Puchar Dyrektora ZSnr11 w Koszalinie powitała i uroczystego otwarcia dokonała Pani Renata Sankowska – Dyrektor ZS nr 11 im. ks. Jana Twardowskiego w Koszalinie.

Podczas rywalizacji turniejowej zapewniona była opieka medyczna. Nad bezpieczeństwem koszykarzy czuwali przedstawiciele Koszalińskiego Sztabu Ratownictwa.  Drużyny przed meczem korzystały z drugiej sali gimnastycznej w celu wcześniejszej rozgrzewki, co znacznie usprawniło punktualny przebieg turnieju. W pracy sędziów pomagali uczniowie Gimnazjum Nr 3 w Koszalinie pisząc protokoły sędziowskie i obsługując zegar sportowy.

Do organizacji turnieju bardzo aktywnie włączyli się:

• Urząd Miasta Koszalina
  • ZS 11 im. ks. J. Twardowskiego w Koszalinie
  • MKKS ŻAK Koszalin
  • Koszaliński Sztab Ratownictwa Medycznego
  • GRUPA MOJSIUK
  • Dajar Sp. z o.o.
  • Rodzice uczniów gospodarzy turnieju
  • Park Wodny Koszalin
  • ADRIA SQUASH Koszalin
  • Kręgielnia MK Bowling w Galerii KOSMOS
  • Lodowisko ALASKA Koszalin

Każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkową koszulkę z logo turnieju
a dwie pierwsze drużyny komplet piłek do koszykówki. Wręczono szereg statuetek, dyplomów oraz nagród indywidualnych. Za wybór do „PIERWSZEJ PIĄTKI” turnieju – statuetkę, za tytuł „KRÓLA STRZELCÓW” oraz za wybór na najwszechstronniejszego zawodnika  „MVP” zawodnicy odebrali trofea oraz statuetki. Dodatkowo drużyny z regionu koszalińskiego mogły liczyć na nagrody w postaci drużynowych zaproszeń do Parku Wodnego Koszalin, na trening do ADRIA SQUASH, na lodowisko, oraz kręgle.

Nagrody rzeczowe, dyplomy oraz puchary wręczali obecni na zakończeniu:

• Renata Sankowska – dyrektor ZSnr11 im. ks. J. Twardowskiego w Koszalinie
  • Katarzyna Mojsiuk-Hormańska – GRUPA MOJSIUK
  • Łukasz Hormański – GRUPA MOJSIUK
  • Krzysztof Szumski – v-ce prezes MKKS ŻAK Koszalin
  • Bożena Suszyńska – nauczyciel w-f – organizator turnieju
  • Waldemar Strach – wieloletni animator sportu w Koszalinie
  • Dariusz Krajewski – nauczyciel w-f – organizator turnieju

W pracach sędziów pomagali uczniowie: Natalia Jurkowska, Martyna Kij, Wiktoria Januszek, Ola Smoła, Julia Sitko, Laura Gołębiowska, Maciek Karwecki, Kacper Jankowski, Mikołaj Piernicki, Martyna Kadylak. Tradycyjnie na pożegnanie się z turniejem wszystkie drużyny zaprezentowały swoje okrzyki sportowe.

Dariusz Krajewski

TABELA CHŁOPCY >>>

TABELA DZIEWCZĘTA >>>

WYNIKI TURNIEJU >>>

LISTA PARTNERÓW I SPONSORÓW + LOGO >>>

GALERIA ZDJĘĆ >>>

ARCHIWUM
W terminie 10-11.11.2016r. rozegrany zostanie XII Turniej o Puchar Dyrektora ZSnr11 w Koszalinie. Do rywalizacji zgłosiło się 8 drużyn. 3 zespoły dziewcząt będą rywalizowały w kategorii rocznika 2004 i młodsi natomiast chłopcy w roczniku 2005 i młodsi. Na uczestników czekają nagrody indywidualne MVP i Króla Strzelców a na drużyny – puchary i ciekawe nagrody dodatkowe. Liczymy na grę fair play.
Do zobaczenia na parkiecie.

Bożena Suszyńska i Dariusz Krajewski.

DO POBRANIA: