XXIV Ogólnopolska Zbiórka Żywności „Tak, Pomagam!”

W dniach 8 i 9 marca 2024 r. wolontariusze dzielnie zbierali produkty spożywcze w sklepie Lidl przy ulicy Zwycięstwa w Koszalinie. Zbiórka trwała od 15 do 20 godziny w dniu 8 marca i od 10 do 18 godziny w dniu 9 marca. W sumie zebraliśmy 410 kg i 818 g żywności. 8 marca to Dzień Kobiet i właśnie dlatego wszystkie produkty zostały przekazane dla wspaniałych kobiet i ich dzieci, które mieszkają w Domu Samotnej Matki. Bardzo dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli.Dziękujemy również wspaniały wolontariuszom i ich rodzicom. Wielkie podziękowania dla Pani Joanny Kłosińskiej za poświęcony czas i zaangażowanie.
Organizatorem zbiórki była Pani Anna Zajączkowska-Żyszkiewicz opiekunka Szkolnego Koła CARITAS im. św. Jana Pawła II przy Szkole Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Koszalinie.