Złota Zuzia – Mistrzostwa Koszalina w Pływaniu klas drugich.

W dniu 7 czerwca br odbyły się Mistrzostwa Koszalina w Pływaniu klas drugich. Wspaniale zaprezentowały się dziewczęta z naszej szkoły. Aż trzy z nich uplasowały się na miejscach w pierwszej 10 zawodów. Startowało 70 dziewcząt z wszystkich szkół koszalińskich. Na najwyższym miejscu podium uplasowała się Zuzanna Chlebanowska z klasy IIa (wych. Magdalena Kozłowska). Wynik Zuzi na dystansie 15m to 11.25sek. Brawo Zuzia! Kolejną najlepszą naszą zawodniczką była Zuzanna Wrzeszcz z klasy IIb (wych. Justyna Jarecka), która z czasem 11,89 zajęła 5 miejsce w zawodach. Następną najlepszą naszą zawodniczką okazała się Amelia Kuśmierkowska z klasy IIa – jej czas to 12,06. Amelia poprawiła swój rekord na tym dystansie o ponad 3 sekundy – brawo!

Oto wyniki naszych pozostałych zawodniczek:
Czupajło Kalina – 12,98 sek.
Wnuk Karolina – 13,28 sek.
Wilman Zofia – 13,75 sek.
Bastek Weronika – 13,88 sek.
Trepka Julia – 15,99 sek.
Szymaniak Natalia – 16,22 sek.
Błaszczyk Agata – 16,83 sek.

Gratulujemy naszym wspaniałym zawodniczkom i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swojej pasji pływania. W naszej szkole są klasy sportowe z dodatkową nauką pływania. Zapraszamy.

Opiekun
Dariusz Krajewski