Konkursy/olimpiady/turnieje

• 00Dni

Do ferii zimowych pozostało

• 00Dni

4 miejsce w Finale Wojewódzkim IMS w koszykówce dla naszej szkoły!

W środę 10.05.2023r. zagraliśmy dwa ostatnie mecze sezonu na turnieju finałowym w Szczecinie. W pierwszym meczu ulegliśmy gospodarzom drużynie SP35 Szczecin. Pomimo dobrego początku spotkania z czasem traciliśmy dystans punktowy do rywala. Dobre spotkanie rozegrał Gracjan Marcinowicz, Szymon Kostrzewski i Kuba Zajączkowski. Niestety Gracjan lekko podkręcił kostkę i od 2 kwarty graliśmy w osłabieniu. Ponadto nieobecność Oliwiera oraz brak na boisku niedysponowanego zdrowotnie Nikodema – lidera drużyny okazały się znacznym osłabieniem. Po tym meczu w kolejnym ulegliśmy drużynie SP7 Koszalin. Pomimo kłopotów kadrowych na wyróżnienie zasługuje postawa naszych reprezentantów. Graliśmy odważnie i do końca. Brawa dla Sebastiana Nowakowskiego i Franka Wójcika za serce i waleczność!

Ostateczna kolejność:

1 miejsce – SP6 Stargard