Konkursy/olimpiady/turnieje

• 00Dni

Do ferii zimowych pozostało

• 00Dni

Koszykarski Ośrodek Szkolenia Sportowego Młodzieży w naszej szkole!

Koszykarze z kategorii U15 i młodsi mają okazję trenować w ramach programu PZKosz Koszykarskich Ośrodków Sportowego Szkolenia Młodzieży. Chłopcy mają trzy treningi motoryczne oraz koszykarskie w tygodniu. Wszystkie treningi odbywają się na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 3 w Koszalinie przy ul. Jabłoniowej 23. Treningi motoryczne to okazja do doskonalenia: siły, skoczności, szybkości oraz zwinności, mobilności i koordynacji. Treningi prowadzone są z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu pod okiem trenera przygotowania motorycznego. Ponadto grupa KOSSM objęta jest stałą opieką rehabilitanta. Treningi koszykówki to trzy 1,5h jednostki doskonalenia indywidualnej techniki gry w koszykówkę zarówno w ataku jak i obronie, współpraca zespołowa w poczynaniach ofensywnych jak i defensywie. Chłopcy dodatkowo są doposażeni w ubiór koszykarski.

Zapraszamy do trenowania z naszą drużyną:
Trener koszykówki – Dariusz Krajewski
Trener przygotowania motorycznego – Eryk Naczlenis