Konkursy/olimpiady/turnieje

• 00Dni

Do ferii zimowych pozostało

• 00Dni

Minikoszykówka dla najmłodszych – zajęcia SMOK w SP3.

Zabawa, trening, mecze – to elementy zajęć sportowych dla najmłodszych w ramach Programu Polskiego Związku Koszykówki pod nazwą: Szkolnych Młodzieżowych Ośrodków Koszykówki. Zajęcia są skierowane dla chłopców z klas I-II-III-IV-V szkoły podstawowej. Podczas zajęć doskonalimy technikę panowania nad piłką: rzuty do kosza, kozłowanie i podania, zachowanie zawodnika bez piłki ale przede wszystkim dbamy o dobrą zabawę. Rywalizacja, waleczność, współpraca w grupie to cele ukryte przemycane na każdych zajęciach. Chłopcy rozgrywają mecze towarzyskie, biorą udział w turniejach oraz rywalizują w rozgrywkach młodzieżowych organizowanych przez PZKosz.

Zapraszamy chętnych do dołączenia do nas, treningi prowadzą wykwalifikowani trenerzy koszykówki: Dariusz Krajewski i Maciej Szewczyk. W celu ustalenia terminów zajęć prosimy o kontakt telefoniczny:

Dariusz Krajewski – 602 217 220

Maciej Szewczyk – 510 761 324