Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii

Miło mi poinformować, że w piątek 22 marca 2024 r. nasza uczennica- Maja Chrupałła została laureatką III miejsca w Rejonowym Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii! Finał konkursu poprzedziły pisemne eliminacje, które w sposób szczegółowy sprawdziły wiedzę wszystkich uczestników o Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii Północnej. W piątkowe popołudnie Maja pokonała swoich przeciwników w części ustnej konkursu, który miał takie reguły gry jak telewizyjny teleturniej “Jeden z dziesięciu “. Maja doskonale znała odpowiedzi na pytania, które były naprawdę trudne. Maju, jestem z Ciebie bardzo dumna! Pragnę dodać, że tytuł, który otrzymała Maja, uprawnia ją do otrzymania dodatkowego punktu podczas rekrutacji do szkoły średniej!

Nauczyciel języka angielskiego- Beata Lentner.